| Napajalna napetost: | 230 V / 50 Hz, AC (MT, AT, CT) , 220 - 230 V / 50 Hz, AC (CB) |
| Čas polnenja: | 24 h |
| Tip baterije: | NiCd 3.6V / NiMH / LiFePO4 6.4V |
| Avtonomija delovanja: | min 3 h |
| Stopnja zaščite: | IP44 / IP65 |
| Material: | PC / ABS / PMMA |
| Način uporabe: | Stropna vgradna ali nadgradna namestitev, opcijsko viseča |
| Barva svetlobe: | 5000 K |
| Indeks barvne reprodukcije CRI: | Ra >=70 |
| Relativna vlažnost: | 95% |
| Delovna temperatura: | od 10°C do + 40°C / od -20°C do 40°C (za CB, CT) |
| Izbira optike: SO (open space), SC (corridors), SOH (high open spaces), SCHA (high corridors assimetric), SCH (high corridors) |
| Izbira načina delovanja: NM (non-maintained mode), M (maintained mode) |
| Izbira testiranja: MT (manual test), AT, (auto test), CT (central test - WELLS system), CB (central battery) |
| Izbira stopnje zaščite: IP44, IP65 |
| Možnost zaščitne mreže |
| Možnost vgradnih zapenjal |
| Model | Moč | Svetlobni tok | Način delovanja | Avtonomija | Testiranje | Baterija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VELLA SO | 1,5-13W | 157-734 lm | NM / M | 1h / 2h / 3h / 8h | MT / AT / CT / CB | NiCd 3.6V / NiMH / LiFePO4 6.4V |
| VELLA SC | 1-9W | 159-287 lm | NM / M | 1h / 3h | MT / AT / CT / CB | NiCd 3.6V / LiFePO4 6.4V |
| VELLA SOH | 3,5-10W | 347-527 lm | NM / M | 1h / 2h / 3h | MT / AT / CT / CB | LiFePO4 6.4V |
| VELLA SCH | 3,5-10W | 477 lm | NM / M | 1h / 3h | MT / AT / CT / CB | LiFePO4 6.4V |
| VELLA SCA | 4,5-8W | 184-333 lm | M | 3h | AT | LiFePO4 6.4V |
| VELLA SCHA | 7-11W | 336-468 lm | M | 2h / 3h | AT | LiFePO4 6.4V |