| Napajalna napetost: | 230 V / 50 Hz, AC (MT, AT, CT) , 220 - 230 V / 50 Hz, AC (CB) |
| Čas polnenja: | 24 h |
| Tip baterije: | LiFEPO4 6.4V |
| Avtonomija delovanja: | 2h / 3 h |
| Stopnja zaščite: | IP54 / IP44 |
| Material: | Aluminij, PC / ABS, Akril |
| Indeks barvne reprodukcije CRI: | Ra>=70 |
| Vidljivost: | 30m |
| Način uporabe: | Vgradna ali nadgradna namestitev |
| Relativna vlažnost: | 95% |
| Delovna temperatura: | od 10°C do + 40°C |
| Izbira optike: SO (open space), SC (corridors), SOH (high open spaces), SCH (high corridors), SCA (corridors assimetric) SCHA (high corridors assimetric), |
| Izbira načina delovanja: NM (non-maintained mode), M (maintained mode) |
| Izbira montaže: NT (nadgradna svetilka), PT (vgradna svetilka) |
| Pribor za obešanje in stensko montažo |
| Model | Moč | Svetlobni tok | Način delovanja | Avtonomija | Testiranje | Baterija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SUPREMA SO | 3,5-9 W | 167-628 lm | NM / M | 2h / 3h | AT | LiFEPO4 6.4V |
| SUPREMA SC | 4,5-8W | 167-272 lm | M | 3h | AT | LiFEPO4 6.4V |
| SUPREMA SOH | 3-6W | 320-505 lm | NM | 2h / 3h | AT | LiFEPO4 6.4V |
| SUPREMA SCH | 3-6W | 424 lm | NM | 2h / 3h | AT | LiFEPO4 6.4V |
| SUPREMA SCA | 6-8W | 167-280 lm | M | 3h | AT | LiFEPO4 6.4V |
| SUPREMA SCHA | 3-6W | 297-459 lm | NM / M | 3h | AT | LiFEPO4 6.4V |