| Napajalna napetost: | 230 V / 50 Hz, AC (MT, AT, CT) , 220 - 230 V / 50 Hz, AC (CB) |
| Čas polnenja: | 24 h |
| Tip baterije: | NiCD / NiMH |
| Material: | PC / ABS |
| Avtonomija delovanja: | 1 h, 2 h ali 3 h |
| Stopnja zaščite: | IP20 |
| Barva svetlobe: | 5000 K |
| Indeks barvne reprodukcije CRI: | Ra>=70 |
| Način uporabe: | Stropna nadgradna ali vgradna namestitev |
| Delovna temperatura: | od 0°C do + 40°C |
| Izbira optike: SO (open space), SC (corridors), SOH (high open spaces), SCH (high corridors) |
| Izbira načina delovanja: NM (non-maintained mode), M (maintained mode) |
| Izbira testiranja: MT (manual test), AT, (auto test), CT (central test - WELLS system), CB (central battery) |
| Možnost nastavljivega nosilca za montažo na steno (0˚- 90˚) |
| Možnost vgradnih zapenjal |
| Model | Moč | Svetlobni tok | Način delovanja | Avtonomija | Testiranje | Baterija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| STARLET Q SO | 1-7W | 150-390 lm | NM / M | 1h / 2h / 3h | MT / AT / CT / CB | NiCd 3.6V / NiMH 3.6V |
| STARLET Q SC | 1-7W | 140-340 lm | NM / M | 1h / 2h / 3h | MT / AT / CT / CB | NiCd 3.6V / NiMH 3.6V |
| STARLET Q SOH | 1,5-7W | 260-390 lm | NM / M | 1h / 2h / 3h | MT / AT / CT / CB | NiCd 3.6V / NiMH 3.6V |
| STARLET Q SCH | 1,5-7W | 240-400 lm | NM / M | 1h / 2h / 3h | MT / AT / CT / CB | NiCd 3.6V / NiMH 3.6V |