| Napajalna napetost: | 220 - 240 V / 50-60 Hz, AC |
| Čas polnenja: | 24 h |
| Tip baterije: | Ni-Cd HT 3.6V, 800mA |
| Avtonomija delovanja: | 3 h |
| Stopnja zaščite: | IP20 |
| Material: | Aluminij, PC / ABS, Akril |
| Indeks barvne reprodukcije CRI: | Ra>=70 |
| Vidljivost: | 30m |
| Način uporabe: | Stropna nadgradna / viseča, eno / dvostranska |
| Relativna vlažnost: | 95% |
| Delovna temperatura: | od 10°C do + 40°C |
| Model | Moč | Svetlobni tok | Max. poraba | Način delovanje | Testiranje | Dimenzija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| KASJOPEJA | 4 W | 220 lm | 4 W / 4.25 V A | M | M | 321 x 250 x 28 mm |