| Napajalna napetost: | 220-230 V / 50 Hz, AC |
| Tip baterija: | LiFePO 4 3,2V |
| Čas polnjenja: | 12 h |
| Stopnja zaščite: | IP20 |
| Stopnja zaščite pred mehanskimi poškodbami: | IK07 |
| Način uporabe: | Vgradna stropno / stenska namestitev |
| Delovna temperatura: | od 0°C do + 50°C |
| Način delovanja: | NM (non-maintained mode) |
| Barva svetlobe: | 4000 K |
| Model | Tip leče | Moč | Svetlobni tok | Avtonomija | Čas polnjenja | Dimenzija a x b |
|---|---|---|---|---|---|---|
| GEMMA 13300 | Odprta območja | 1,5 W | 150 Im | 3 h | 12 h | ø 37 x 30 mm |
| GEMMA 13301 | Evakuacijske poti | 1,5 W | 150 Im | 3 h | 12 h | ø 37 x 30 mm |
| GEMMA 13302 | Stenska montaža | 1,5 W | 150 Im | 3 h | 12 h | ø 37 x 30 mm |