| Napajalna napetost: | 220 - 240 V / 50-60 Hz, AC |
| Čas polnenja: | 24 h |
| Tip baterije: | Ni-Cd HT 3.6V, 800mA |
| Avtonomija delovanja: | 3 h |
| Stopnja zaščite: | IP20 |
| Material: | PC ohišje, PMMA |
| Indeks barvne reprodukcije CRI: | Ra>=70 |
| Vidljivost: | 25 m |
| Način uporabe: | Vgradnja ali nadgradnja, stenska ali viseča |
| Relativna vlažnost: | 95% |
| Delovna temperatura: | od 10°C do + 40°C |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Izbira načina delovanja: NM (non-maintained mode), M (maintained mode) |
| Izbira načina testiranja: MT (manual test), AT (auto test), CT (central test), CB (central battery) |
| Model | Način delovanja | Avtonomija | Test | Moč | Baterija |
|---|---|---|---|---|---|
| Directo S NM 1H MT | NM | 1h | MT | 1,5W | NiCd 2,4V 500mAh |
| Directo S M 1H MT | M | 1h | MT | 2,5W | NiCd 2,4V 500mAh |
| Directo S NM 2H MT | NM | 2h | MT | 1,5W | NiCd 2,4V 900mAh |
| Directo S M 2H MT | M | 2h | MT | 2,5W | NiCd 2,4V 900mAh |
| Directo S NM 3H MT | NM | 3h | MT | 1,5W | NiCd 2,4V 900mAh |
| Directo S M 3H MT | M | 3h | MT | 2,5W | NiCd 2,4V 900mAh |
| Directo S NM 1H AT | NM | 1h | AT | 1,5W | NiCd 2,4V 500mAh |
| Directo S M 1H AT | M | 1h | AT | 2,5W | NiCd 2,4V 500mAh |
| Directo S NM 2H AT | NM | 2h | AT | 1,5W | NiCd 2,4V 900mAh |
| Directo S M 2H AT | M | 2h | AT | 2,5W | NiCd 2,4V 900mAh |
| Directo S NM 3H AT | NM | 3h | AT | 1,5W | NiCd 2,4V 900mAh |
| Directo S M 3H AT | M | 3h | AT | 3W | NiCd 2,4V 900mAh |
| Directo S NM 1H CT | NM | 1h | CT | 1,5W | LiFePO4 6,4V 600mAh |
| Directo S M 1H CT | M | 1h | CT | 2,5W | LiFePO4 6,4V 600mAh |
| Directo S NM 2H CT | NM | 2h | CT | 1,5W | LiFePO4 6,4V 600mAh |
| Directo S M 2H CT | M | 2h | CT | 2,5W | LiFePO4 6,4V 600mAh |
| Directo S NM 3H CT | NM | 3h | CT | 1,5W | LiFePO4 6,4V 600mAh |
| Directo S M 3H CT | M | 3h | CT | 3W | LiFePO4 6,4V 600mAh |
| Directo S CB | - | - | CB | 1,5W | - |