| Napajalna napetost: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Čas do polne svetilnosti: | 1 s |
| Življenska doba: | 100 000 h L80 pri 35°C |
| Število vklopov pred prenehanjem delovanja: | 70 000 x |
| Zatemnjevanje: | NE / opcijsko DALI |
| Stopnja zaščite: | IP66 |
| Stopnja zaščite pred mehanskimi obremenitvami: | IK03 |
| Material: | PMMA ohišje s steklenimi vlakni, PMMA difuzor, nosilci iz nerjavečega jekla |
| Način uporabe: | Stropna ali zidna |
| Delovna temperatura: | od -25°C do + 50°C |
| UV zaščita: | Difuzor in ohišje svetilke z UV zaščito |
| Barva ohišja: | Svetlo siva (RAL 7035) |
| Model | Moč | Svetlobni tok | Učinkovitost | CCT | CRI | UGR | Izstopni kot | PF | Dimenzija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DHE 1.5 100-840 ET SMC DPM IX CG | 59 W | 10 000 lm | 170 lm / W | 4000 K | Ra > 80 | < 22 | > 140° | 0,95 | 1573 x 101 x 84 mm |
| DHE 1.5 80-840 ET SMC DPM IX CG | 51 W | 8000 lm | 160 lm / W | 4000 K | Ra > 80 | < 22 | > 140° | 0,95 | 1573 x 101 x 84 mm |
| DHE 1.5 60-840 ET SMC DPM IX CG | 37 W | 6000 lm | 160 lm / W | 4000 K | Ra > 80 | < 22 | > 140° | 0,95 | 1573 x 101 x 84 mm |
| DHE 1.2 40-840 ET SMC DPM IX CG | 25 W | 4000 lm | 160 lm / W | 4000 K | Ra > 80 | < 22 | > 140° | 0,95 | 1277 x 101 x 84 mm |