| Input voltage: | 5-24 VDC |
| Output voltage: | 32 x (5-24) V, DC |
| Output current: | 32 CH, 1A / CH |
| Output power: | 32 x (5-24) W |
| Warranty: | 5 let |
| Dimmer control: | 50 - 800 lux |
| Detection angle: | 30° (±10°) |
| Working temperature : | od -30°C do + 55°C |
| IP rating: | IP20 |
| Dimensions: | 213 x 130 x 45 mm |
| 1x LED Controller |
| 2 x PIR sensor (1,2 m) |
| Daylight sensor (30 cm) |
| 2 x PIR sensor extension line (5 m) |
| Screwdriver |