| Koda artikla: | 09213 |
| Napajalna napetost: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Moč: | 24 W |
| Svetlobni tok: | 2100 lm |
| Nazivni tok: | 99 mA |
| Barva svetlobe: | 6000 K |
| Izstopni kot: | 250 ° |
| Življenska doba: | 30 000 h |
| Število vklopov pred prenehanjem delovanja: | 20 000 x |
| Dimenzija: | 1500 x 28 mm |
| PF: | > 0.9 |
| Poraba električne energije: | 24 kWh / 1000 h |
