| Koda artikla: | 091761 |
| Napajalna napetost: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Moč: | 21 W |
| Svetlobni tok: | 2940 lm |
| Svetlobni izkoristek: | 140 lm/W |
| Barva svetlobe: | 4000 K |
| Izstopni kot: | 250° |
| Barvni indeks: | Ra>80 |
| Življenska doba: | 30 000 h |
| Število vklopov pred prenehanjem delovanja: | 30 000 x |
| Dimenzija: | 1145 x 21 mm |
| PF: | 0.8 |
