| Napajalna napetost: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Čas do polne svetilnosti: | 1 s |
| Življenska doba: | 30 000 h |
| Zatemnjevanje: | NE |
| Stopnja zaščite: | IP21 |
| Material: | ABS |
| Način uporabe: | Stropna namestitev |
| Delovna temperatura: | od -20°C do + 45°C |
| Svetlobna občutljivost: | 3-2000 lux (nastavljivo) |
| Doseg zaznavanja: | 6 m (nastavljivo) |
| Kot zaznavanja: | 120° / 360° (radij) |
| Časovna zakasnitev delovanja: | 10 sec ± 3 sec do 5 min ± 1 min (nastavljivo) |
| Višina namestitve: | 2 m - 4 m |
| Model | Koda | Moč | Svetlobni tok | Barva svetlobe | CRI | UGR | PF | Barva ohišja | Dimenzija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PL482S/LED | 06125 | 18 W | 1300 lm | 3000 - 4000 - 6000 K | Ra > 80 | < 22 | 0,90 | Bela | Φ 230 x 20 mm |