| Napajalna napetost: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Čas do polne svetilnosti: | 1 s |
| Življenska doba: | 30 000 h |
| Zatemnjevanje: | NE |
| Stopnja zaščite: | IP65 |
| Material: | PC |
| Način uporabe: | Zunanja stenska namestitev |
| Delovna temperatura: | od -20°C do + 40°C |
| Svetlobna občutljivost: | <3 lux - 2000 lux |
| Obseg zaznavanja: | <8 +- 2 m |
| Kot zaznavanja: | 140° |
| Časovna zakasnitev delovanja: | od 10 s do 5 min |
| Višina namestitve: | 1,8 - 2,5 m |
| Model | Koda | Moč | Svetlobni tok | Barva svetlobe | CRI | UGR | Izstopni kot | PF | Barva ohišja | Dimenzija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SZ94S/LED | 05775 | 15 W | 1200 lm | 4200 K | Ra > 80 | < 22 | 90° | 0,90 | Antracit | 80 x 170 x 159 mm |