| Napajalna napetost: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Čas do polne svetilnosti: | 1 s |
| Življenska doba: | 30 000 h |
| Število vklopov pred prenehanjem delovanja: | 30 000 x |
| Zatemnjevanje: | NE |
| Stopnja zaščite: | IP54 |
| Material: | ABS ohišje, vijaki iz nerjavečega jekla |
| Način uporabe: | Zunanja stenska namestitev |
| Delovna temperatura: | od -20°C do + 40°C |
| Svetlobna občutljivost: | 10 lux-2000 lux |
| Kot zaznavanja: | 180° |
| Časovna zakasnitev delovanja: | min. 8 s in max. 7 min |
| Višina namestitve: | 1,5 m - 3 m |
| Okov sijalke: | E27 |
| Sijalka priložena: | NE |
| Model | Koda | Moč | Barva svetlobe | CRI | Barva ohišja | Dimenzja |
|---|---|---|---|---|---|---|
| PL707/S | 05768 | 15 W / LED | 4200 K | Ra > 80 | Bela | 270 x 185 x 110 mm |
| PL707/S | 05769 | 15 W / LED | 4200 K | Ra > 80 | Črna | 270 x 185 x 110 mm |