| Koda artikla: | 10365 |
| Napajalna napetost: | 230 V / 50 Hz, AC |
| Kot zaznavanja: | 360 ° |
| Maksimalna dovoljena obremenitev: | 1200 W |
| Doseg zaznavanja: | 2 - 9 m |
| Montaža: | stropna |
| Časovni zamik: | min: 8 sec - max: 12 min |
| Svetlobna občutljivost: | 2 - 2000 lx |
| Barva: | Bela |
