| Napajalna napetost: | 24 V, DC |
| Čas do polne svetilnosti: | 1 s |
| Življenska doba: | 30 000 h |
| Število vklopov pred prenehanjem delovanja: | 30 000 x |
| Zatemnjevanje: | DA |
| CRI: | Ra>80 |
| Stopnja zaščite: | IP20 |
| Izstopni kot: | 120° |
| Delovna temperatura: | od -20°C do + 40°C |
| Odrez traku: | na vsakih 4 cm |
| Model | Koda | Moč | Svetlobni tok | Barva svetlobe | Svetlobni izkoristek | Tip LED diode | Število LED diod | Širina traku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| COB 8 W/m | 07921 | 8 W / m | 880 lm/m | 3000 K | 110 - 120 lm / W | COB | 484 diod / m | 8 mm |
| COB 8 W/m | 07920 | 8 W / m | 880 lm/m | 4200 K | 110 - 120 lm / W | COB | 484 diod / m | 8 mm |
| COB 11 W/m | 07924 | 11 W / m | 1320 lm/m | 3000 K | 110 - 120 lm / W | COB | 484 diod / m | 8 mm |
| COB 11 W/m | 07923 | 11 W / m | 1320 lm/m | 4200 K | 110 - 120 lm / W | COB | 484 diod / m | 8 mm |