| Koda artikla: | 10420 |
| Izvedba: | Transformator 220 V - AC / 24 V - DC |
| Max.moč: | 24 W / LED |
| Maksimalna tokovna obremenitev: | 1 A |
| Izhodna napetost: | 24 V, DC |
| Nihanje napetosti (ripple): | 1,5% |
| Material: | Umetni material |
| Dimenzija: | 137 x 50 x 15,5 mm |
| Območje delovne temperature: | od -25°C do +45 °C |
| Stopnja zaščite: | IP20 |