| Koda artikla: | 10588 |
| Napajalna napetost: | 240 V / 50 Hz |
| Izhodna napetost: | 24 V / DC |
| Izhodni tok: | 9 A |
| Max. izhodna moč: | 200 W |
| Učinkovitost: | 0.65% |
| Življenjska doba: | 25 000 h |
| Število vklopov pred prenehanjem delovanja: | 100 000 x |
| Dimenzija: | 200 x 110 x 50 mm |
| Območje delovne temperature: | od -30°C do +50 °C |
| Stopnja zaščite: | IP20 |