| Koda artikla: | 10407 |
| Izvedba: | Transformator 220 V - AC / 12 V - DC |
| Max.moč: | 35 W / LED |
| Maksimalna tokovna obremenitev: | 3 A |
| Izhodna napetost: | 12 V, DC |
| Učinkovitost: | 0,85% |
| Material: | Umetni material |
| Dimenzija: | 149 x 32 x 28 mm |
| Območje delovne temperature: | -30 ~ +70 °C |
| Stopnja zaščite: | IP67 |