| Koda artikla: | 10414 |
| Izvedba: | Transformator 220 V - AC / 24 V - DC |
| Max.moč: | 150 W / LED |
| Izhodni tok: | 6,25 A |
| Izhodna napetost: | 24 V, DC |
| Nihanje napetosti (ripple): | 1,5% |
| Material: | Umetni material |
| Dimenzija: | 203 x 70 x 45 mm |
| Območje delovne temperature: | od -20°C do +50 °C |
| Stopnja zaščite: | IP67 |