| Koda artikla: | 10359 |
| Napajalna napetost: | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Doseg zaznavanja: | 5-10 m |
| Časovni zamik: | min: 8±3 sec - max: 7±2 min |
| Višina namestitve: | 2.5 - 4.5 m |
| Hitrost zaznavaja senzorja: | 0,6 - 1,5 m/s |
| Namestitev: | Stenska |
| Material: | ABS |
| Delovna temperatura: | - 10°C - + 40°C |
| Barva ohišja: | Bela |
| Dimenzije: | Φ90 x 61 mm |
