| Koda artikla: | 10342 |
| Napajalna napetost: | 230 V / 50 Hz, AC |
| Kot zaznavanja: | 360 ° |
| Maksimalna dovoljena obremenitev: | 1200 W |
| Doseg zaznavanja: | max. 12 m |
| Čas zakasnitvne delovanja: | 10 sec ± 3 sec do 15 min ± 2 min (nastavljivo) |
| Svetlobna občutljivost: | < 3-2000 LUX (nastavljivo) |
| Višina montaže: | 2,2 m - 4 m |
| Stopnja zaščite: | IP20 |
| Dimenzije: | Φ 76 x 87 mm |
| Odprtina za izrez: | 61,5 mm |
