| Koda artikla: | 10338 |
| Napajalna napetost: | 230 V / 50 Hz, AC |
| Kot zaznavanja: | 360 ° |
| Maksimalna dovoljena obremenitev: | 2000 W |
| Doseg zaznavanja: | max. 8 m (<24°C) |
| Čas zakasnitvne delovanja: | 10 sec ± 3 sec do 15 min ± 2 min (nastavljivo) |
| Svetlobna občutljivost: | < 3-2000 lx(nastavljivo) |
| Višina montaže: | 2,2 m - 4 m |
| Stopnja zaščite: | IP20 |
| Dimenzije: | Φ115 x 24,3 mm |
