| Napajalna napetost: | 230 V / 50 Hz, AC |
| Kot zaznavanja: | 180 ° |
| Maksimalna dovoljena obremenitev: | 1200 W |
| Doseg zaznavanja: | Maksimalno 12 m |
| Svetlobna občutljivost: | < 10-2000 lx (nastavljivo) |
| Časovni zamik: | min: 8 sec - max: 7 min (nastavljivo) |
| Delovna vlažnost: | <93 % RH |
| Namestitev: | Stenska |
| Material: | ABS |
| Višina namestitve: | 1,8 - 2,5 m |
| Zaščita proti zunanjim vplivom: | IP65 |

| Model | Koda | Moč | Barva ohišja | Dimenzije |
|---|---|---|---|---|
| IRS180-65 | 10348 | 1200 W | Bela | 75,5 x 84 x 94,5 mm |
| IRS180-65 | 10347 | 1200 W | Črna | 75,5 x 84 x 94,5 mm |