| Koda artikla: | 10361 |
| Napajalna napetost: | 230 V / 50 Hz, AC |
| Kot zaznavanja: | 360 ° |
| Maksimalna dovoljena obremenitev: | 1200 / 600 W |
| Doseg zaznavanja: | Maksimalno 8 m |
| Časovni zamik: | min: 8 sec - max: 6 min |
| Namestitev: | Stenska / stropna |
| Material: | ABS |
| Višina namestitve: | 2,5 m do 3,5 m |
| Barva: | Bela |
| Zaščita proti zunanjim vplivom: | IP20 |
| Dimenzije: | Φ 50 x 52 mm |
| Odprtina za izrez: | 40 mm |
