| Koda artikla: | 07948 |
| Uporaba: | avtomatski vklop LED traku |
| Max.moč: | 96 W (12 V), 192 W (24 V) |
| Maksimalna tokovna obremenitev: | 8 A |
| Čas zakasnitve delovanja: | 40 s +-5 s |
| Kot zaznavanja: | 100° |
| Dimenzija: | 45,10 x 10 x 12,60 mm |
| Območje delovne temperature: | od -20°C do 65 °C |
| Stopnja zaščite: | IP20 |