| Koda artikla: | 07966 |
| Uporaba: | Krmiljenje in daljinsko upravljanje LED trakov |
| Napajalna napetost: | DC, 3 V |
| Tokovna poraba: | 5 mA |
| Zatemnjevanje: | DA |
| Stopnja zaščite: | IP20 |
| Doseg zaznavanja: | 30 m |
| Dimenzija: | 36 x 139 x 11 mm |
| Delovna temperatura: | -30°C / +50°C |