| Koda artikla: | 05938 |
| Priključni napon: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Snaga: | 3 x 0,5 W |
| Svjetlosni tok: | 3 x 30 lm |
| CRI: | Ra>80 |
| Boja svjetla: | 5000 K |
| Vrijeme do punog osvjetljenja: | 1 s |
| Životni vijek: | 30 000 h |
| Dimanje ili prigušivanje svjetla | NE |
| Stupanj IP zaštite: | IP21 |
| Materijal: | Nehrđajući čelik, plastika |
| Način upotrebe: | Ugradbena zidna ili stropna montaža |
| Radna temperatura: | od -20°C do + 40°C |