| Koda artikla: | 05895 |
| Priključni napon: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Snaga: | 3 W |
| Svjetlosni tok: | 150 lm |
| CRI: | Ra>80 |
| Boja svjetla: | 4000-4200 K |
| Vrijeme do punog osvjetljenja: | 1 s |
| Životni vijek: | 30 000 h |
| Dimanje ili prigušivanje svjetla | NE |
| Stupanj IP zaštite: | IP54 |
| Materijal: | Aluminijsko kučište, zaštićeno kaljeno steklo, vijci iz nehrđajučog čelika |
| Način upotrebe: | Ugradbena zidna montaža |
| Radna temperatura: | od -20°C do + 40°C |