| Koda artikla: | 05927 |
| Priključni napon: | 12 V, DC |
| Snaga: | 0,6 W |
| Svjetlosni tok: | 15 lm |
| CRI: | Ra>80 |
| Boja svjetla: | 4000-4200 K |
| Vrijeme do punog osvjetljenja: | 1 s |
| Životni vijek: | 30 000 h |
| Dimanje ili prigušivanje svjetla | NE |
| Stupanj IP zaštite: | IP54 |
| Materijal: | Nehrđajući čelik, plastika |
| Način upotrebe: | Ugradbena zidna montaža |
| Radna temperatura: | od -20°C do + 40°C |