| Koda: | 05638 |
| Priključni napon: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Priključak žarulje-tip: | E 27 |
| Max snaga: | 15 W - LED |
| Žarulja priložena: | NE |
| Broj žarulja: | 2 |
| Stupanj IP zaštite: | IP54 |
| Materijal: | Aluminijsko kučište, zaštitno staklo od umjetnog materijala |
| Način upotrebe: | Zidna montaža |
| Radna temperatura: | od -20°C do + 40°C |