| Koda artikla: | 05967 |
| Priključni napon: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Snaga: | 4 W |
| Svjetlosni tok: | 140 lm |
| CRI: | Ra>80 |
| Boja svjetla: | 4000 K |
| Vrijeme do punog osvjetljenja: | 1 s |
| Životni vijek: | 30 000 h |
| Boja: | Siva |
| Materijal: | Aluminijsko kučište, zaštićeno kaljeno staklo, vijci iz nehrđajučog čelika |
| Način upotrebe: | Vanjska zidna montaža |
| Vir svetlobe: | SMD LED diode |
| Stupanj IP zaštite: | IP54 |