| Koda artikla: | 05960 |
| Priključni napon: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Snaga: | 6 W |
| Svjetlosni tok: | lm |
| CRI: | Ra>80 |
| Boja svjetlosti: | 4200 K |
| Vrijeme do punog osvjetljenja: | 1 s |
| Životni vijek: | 30 000 h |
| Boja kućišta: | Antracit |
| Materijali: | Aluminijsko kućište / stakleni difuzor |
| Način upotrebe: | Zidna montaža |
| Dimenzija: | 150 x 150 x 60 mm |
| Stupanj IP zaštite: | IP54 |