| Koda artikla: | 05961 |
| Priključni napon: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Snaga: | 8 W (LED žarulja), 35 W (halogena žarulja) |
| Priključak-tip: | GU10 |
| Žarulja priložena: | Ne |
| Boja svjetlosti: | 4200 K / 3000 K |
| Boja kućišta: | Antracit |
| Materijali: | Aluminijsko kućište / stakleni difuzor |
| Dimenzija: | 68 x 92 x 81 mm |
| Stupanj IP zaštite: | IP44 |