| Koda artikla: | 09280 |
| Priključni napon: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Snaga: | 40 W |
| Svjetlosni tok: | 3200lm |
| CRI: | Ra>80 |
| Boja svjetlosti: | 4000-4200 K |
| Vrijeme do punog osvjetljenja: | < 1 s |
| Životni vijek: | 30 000 h |
| Dimanje ili prigušivanje svjetla: | NE/ (OPCIJSKO DA Z DALI) |
| Stupanj IP zaštite: | IP21 |
| Materijali: | Al/Difuzor PMMA |
| Način upotrebe: | Ugradna ili nadgradna (okvir) |
| Radna temperatura: | od 0°C do + 40°C |