| Koda artikla: | 09270 |
| Priključni napon: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Snaga: | 24 W |
| Svjetlosni tok: | 1920 lm |
| CRI: | Ra>80 |
| Boja svjetlosti: | 4000 K |
| Vrijeme do punog osvjetljenja: | 1 s |
| Životni vijek: | 30 000 h |
| Dimanje ili prigušivanje svjetla: | NE |
| Dimenzije svjetiljke: | 293 x 293 mm |
| Dimenzije otvora za montažu: | 270 x 270 mm |
| Materijali: | lijevani aluminij / PMMA |
| Način upotrebe: | stropna montaža |
| Radna temperatura: | od 0°C do + 40°C |
| Stupanj IP zaštite: | IP21 |