| Koda artikla: | 10423 |
| Izvedba: | Transformator 220 V - AC / 24 V - DC |
| Max. snaga: | 90 W / LED |
| Jakost struje: | 3,7 A |
| Fluktuacije napona (ripple): | 2% |
| Izlazni napon: | 24 V, DC |
| Materijal: | Umjetni materijal |
| Dimenzija: | 190 x 65 x 22 mm |
| Radna temperatura: | od -25°C do +45 °C |
| Stupanj IP zaštite: | IP20 |