SLIM FV60W/24V CG KGP
Kakovosten napajalnik proizvajalca KGP. 3 leta garancije!
Opće karakterisike
Koda artikla: 10422
Izvedba: Transformator 220 V - AC / 24 V - DC
Max. snaga: 60 W /  LED
Jakost struje: 2,5 A
Fluktuacije napona (ripple): 2 %
Izlazni napon: 24 V, DC
Materijal: Umjetni materijal
Dimenzija: 170 x 57 x 18 mm
Radna temperatura: od -25°C do +45 °C