| Koda artikla: | 10421 |
| Izvedba: | Transformator 220 V - AC / 24 V - DC |
| Max. snaga: | 36 W / LED |
| Jakost struje: | 0,21 A |
| Fluktuacije napona (ripple): | 1,5% |
| Izlazni napon: | 24 V, DC |
| Materijal: | Umjetni materijal |
| Dimenzija: | 170 x 57 x 18 mm |
| Radna temperatura: | od -25°C do +45 °C |
| Stupanj IP zaštite: | IP20 |