SLIM FV12W/24V CG KGP
Kakovosten napajalnik proizvajalca KGP. 3 leta garancije!
Opće karakterisike
Koda artikla: 10419
Izvedba: Transformator 220 V - AC / 24 V - DC
Max. snaga: 12 W /  LED
Jakost struje: 0,5 A
Fluktuacije napona (ripple): 1,5%
Izlazni napon: 24 V, DC
Materijal: Umjetni materijal
Dimenzija: 112 x 46 x 15,5 mm
Radna temperatura: od -25°C do +45 °C