| Koda artikla: | 10413 |
| Izvedba: | 240 V / DC |
| Max. snaga: | 200 W / LED |
| Jakost struje: | 9 A |
| Efikasnost: | 0,65 % |
| Izlazni napon: | 24 V, DC |
| Životni vijek: | 25 000 h |
| Broj pokretanja prije isključivanja: | 100 000 x |
| Dimenzija: | 200 x 110 x 50 mm |
| Radna temperatura: | od -30°C do +50 °C |
| Stupanj IP zaštite: | IP20 |