| Koda artikla: | 10405 |
| Izvedba: | Transformator 220 V - AC / 12 V - DC |
| Max. snaga: | 20 W / LED |
| Jakost struje: | 1 A |
| Izlazni napon: | 12 V, DC |
| Materijal: | Umjetni materijal |
| Dimenzija: | 140 x 32 x 25 mm |
| Radna temperatura: | od -30°C do 70 °C |
| Stupanj IP zaštite: | IP67 |