| Koda artikla: | 10414 |
| Izvedba: | Transformator 220 V - AC / 12 V - DC |
| Max. snaga: | 150 W / LED |
| Jakost struje: | 6,25 A |
| Izlazni napon: | 24 V, DC |
| Materijal: | Umjetni materijal |
| Dimenzija: | 203 x 70 x 45 mm |
| Radna temperatura: | od -30°C do 70 °C |
| Stupanj IP zaštite: | IP67 |