| Koda artikla: | 81241 |
| Priključni napon: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Snaga: | 24 W |
| Svjetlosni tok: | 2300 lm |
| Nazivni tok: | 99 mA |
| Boja svjetlosti: | 4000 K - 4200 K |
| Izlazni kut: | 250 ° |
| Životni vijek: | 30 000 h |
| Broj paljenja i gašenja: | 20 000 x |
| Dimenzija: | fi 28 mm x 1500 mm |
| PF: | > 0.9 |
| Potrošnja električne energije: | 24 kWh / 1000 h |