| Koda artikla: | 091781 |
| Priključni napon: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Snaga: | 18 W |
| Svjetlosni tok: | 1700 lm |
| Nazivni tok: | 89 mA |
| Boja svjetlosti: | 6000 K |
| Izlazni kut: | 250 ° |
| Životni vijek: | 30 000 h |
| Broj paljenja i gašenja: | 20 000 x |
| Dimenzija: | fi 28 mm x 1200 mm |
| PF: | > 0.9 |
| Potrošnja električne energije: | 18 kWh / 1000 h |