| Koda artikla: | 0917610 |
| Priključni napon: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Snaga: | 21 W |
| Svjetlosni tok: | 2940 lm |
| Svjetlosna učinkovitost: | 140 lm/W |
| Boja svjetlosti: | 4000 K |
| Izlazni kut: | 250 ° |
| Životni vijek: | 30 000 h |
| Broj paljenja i gašenja: | 30 000 x |
| Duljina žarulje: | 1154 mm |
| Dimenzija: | fi 21 mm x 1145 mm |
| PF: | > 0.8 |
| Indeks boja: | Ra>80 |