| Koda artikla: | 08030 |
| Priključni napon: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Snaga: | 10 W |
| Svjetlosni tok: | 900 lm |
| CRI: | Ra>80 |
| Boja svjetlosti: | 4200 K |
| Životni vijek: | 30 000 h |
| Broj paljenja i gašenja: | 30 000 x |
| Dimenzija: | 600 mm x 44 mm x 29 mm |
| Materijali: | PMMA |
| Radna temperatura: | od 0°C do + 40°C |
| Stupanj IP zaštite: | IP20 |