| Koda artikla: | 06113 |
| Priključni napon: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Snaga: | Max. 2 x 40 W (E27) |
| Stupanj IP zaštite: | IP21 |
| Materijali: | kućište - metalno, difuzor - staklo |
| Način upotrebe: | zidna / stropna |
| Radna temperatura: | od -20°C do + 40°C |
| Visina montaže: | 2,2 m - 4 m |
| Kot detekcije senzora: | 360° (radij) |
| Domet detekcije: | max. 6 m (<24°) (podesivo) |
| Vremensko zakašnjenje djelovanja: | 10 s - 10 min (podesivo) |