| Koda artikla: | 06127 |
| Priključni napon: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Snaga: | 12 W |
| Svjetlosni tok: | 800 lm |
| Boja svjetlosti: | 4000 K |
| Stupanj IP zaštite: | IP20 |
| Materijali: | PC/PMMA |
| Način upotrebe: | Stropna montaža |
| Vremensko zakašnjenje djelovanja: | 10 sec ± 3 sec do 3 min ± 1 min (podesivo) |
| Tip senzora: | visokofrekventni |
| Kut detekcije senzora: | 360° (radij) |
| Raspon detekcije: | 6 M (podesivo) |
| Visina montaže: | 2,2 m - 4 m |