| Koda artikla: | 06126 |
| Priključni napon: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Snaga: | 15 W |
| Svjetlosni tok: | 1500 lm |
| Boja svjetlosti: | 4000 K |
| Stupanj IP zaštite: | IP20 |
| Materijali: | PC/PMMA |
| Način upotrebe: | Stropna montaža |
| Vremensko zakašnjenje djelovanja: | 10 sec ± 3 sec do 5 min ± 1 min (nastavljivo) |
| Tip senzora: | infrardeči senzor |
| Kut detekcije senzora: | 160° (radij) |
| Raspon detekcije: | max. 9 m (<24°) |
| Visina montaže: | 1,8 m - 2,5 m |
| Osjetljivost na svjetlost: | 3-2000 lx (nastavljivo) |