| Koda artikla: | 06124 |
| Priključni napon: | 240 V / 50 Hz, AC |
| Svjetlosni tok: | 950 lm |
| Svijetla boja:: | 4000 K |
| Snaga: | 12 W |
| Stupanj IP zaštite: | IP20 |
| Materijali: | kućište - metalno, difuzor - staklo |
| Način upotrebe: | zidna / stropna |
| Vrijeme odgode: | 10 sec ± 3 sec do 10 min ± 1 min (nastavljivo) |
| Visina montaže: | 1,5 m - 3,5 m (stena), 2-4 m (strop) |
| Kot detekcije senzora: | 360° (radij - strop), 180° (stena) |
| Domet detekcije: | max. 6 m (strop) |